Neden İş Yeri Sigortası?

Hayatımızın büyük bir bölümü iş yerimizde geçmektedir. Reliance Sigorta eviniz kadar iş yerinize de önem vererek bu ürününü sunmaktadır. Bu sigorta, KOBİ ve iş yerleri ekonomik krizlerden, piyasadaki olumsuz gelişmelere ek olarak beklenmedik hasarlara karşı iş yerlerinizi kendinizi güvence altına almış gibi güvence altına alma garantisi vermektedir. Böylece iş yeriniz her türlü olumsuzluğa karşı ayakta duracaktır.

İş Yeri Paket Sigortası

İş Yeri Paket Sigortası iş yerinize ait camların, binanın korunmasını ve oluşabilecek hasarlara karşı oluşacak masrafları karşılamayı kapsamaktadır.

Neden İş Yeri Paket Sigortası?

İş Yeri Paket Sigortası’nın teminat altına aldığı yerlerde geniş tutulmuştur. Bu sigorta ile satış yerleri, depolar, fabrikalar vb. gibi iş yerinizle bağlantılı yerlerin yanı sıra içindeki eşyaları, cihazlar, müşterilerden çalışanlara, en uygun bütçe ile güvence altına alınması mümkündür.

KOBİ Paket Sigortası

KOBİ Paket Sigortası ile ekonomimizin önemli yerlerini oluşturan küçük ve orta ölçekli işletmelerin başlangıçlarında oluşabilecek hasarların yanı sıra çalışanların eşyalarına gelebilecek olumsuz olayların sonucunda oluşan ekstra masrafları kapsamaktadır.

Neden KOBİ Paket Sigortası?

Reliance Sigorta’nın sunduğu KOBİ Paket Sigortası ile çok geniş bir sigorta kapsamı oluşturmanız mümkün. İş yeri binanız, elektronik cihazlarınız, makineler, demirbaşların yanı sıra reklam panosuna kadar uzanan kıymetlerinizi artık düşünmenize gerek kalmadan iş yerinizi güvence altına alabileceksiniz. Bunun yanı sıra nakit paranız ve kıymetli evraklarınızın bile teminat altına almanızda sizlerin yanında oluyoruz.